93% wybudowanych przez nas domów zostało zmienionych na życzenie Klientów. Zobacz jakie są możliwości →

Realizacje Domów Drewnianych Letniskowych i Całorocznych

Domy drewniane realizacje

Każdy z nas, planując kupno domu marzeń, chce mieć pewność, że zadanie budowy powierzył prawdziwym fachowcom. Rozumiejąc naszych klientów, stworzyliśmy galerię zrealizowanych przez nas projektów. Pomoże ona przekonać się, że nasze domy są wysokiej jakości i odpowiadają potrzebom naszych klientów.

Domy z drewna galeria

W galerii jest możliwość, nie tylko zobaczyć zdjęcia, ale również udać się na wycieczkę po wnętrzu domu. Pomoże w tym wirtualny przewodnik. Każdy domek z ikoną 3D można zobaczyć od wewnątrz.

Jest to tylko niewielka część zrealizowanych przez nas projektów. Wybraliśmy różnego typu projekty, aby pomóc w wyrobieniu sobie ogólnego wyobrażenia o naszych wyrobach. Niektóre domy zostały wybudowane według indywidualnych projektów, inne według standardowych z niewielkimi przeróbkami.

Przewiń stronę do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Jesteśmy teraz poza godzinami pracy naszego biura.

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady 93% klientów chce wprowadzić zmiany do naszych projektów.
Lubimy pomagać w rozwiązywaniu problemów, które wiążą się z wyborem domu, działki, itp. Krótka informacja o tym w jakiej sprawie możemy doradzić, pomoże nam po prostu nie marnować Państwa czasu i szybciej przejść do rzeczy.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Prosimy o opis projektu. Można dołączyć rysunek lub zdjęcie.

Opis projektu Prosimy w szczególności o informacje o metrażu, przeznaczeniu domku (letniskowy, a może całoroczny?), ilości pięter, pomieszczeń, okien, drzwi, szczególnych uwarunkowań działki, itp.
Informacje do kontaktu Prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. W ten sposób będziemy mogli przesłać ofertę i skontaktować się, aby omówić jej szczegóły.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×