Darmowe zmiany w każdym projekcie!

Garaże Drewniane

Garaże drewniane są świetną alternatywą dla murowanych. Są trwałe, wytrzymałe i świetnie wyglądają. Dobrze zaprojektowane pomieszczą wewnątrz zarówno samochód, jak i drewno do kominka, czy przydomowy warsztat. Dodatkowo garaże drewniane są niedrogie i można je szybko wznieść na działce.

Filtry

3tg
Darmowe zmiany w projekcie
10,559

Garaż Drewniany Rybitwa

19.25 m², 34 mm
1g
Darmowe zmiany w projekcie
13,999

Nie znalazłeś domu dla siebie?

Stwórz własny

Garaże drewniane

Nasze garaże drewniane powstają z drewna świerkowego. Wybraliśmy drzewa, które rosną na północy Finlandii, ze względu na ich właściwości. Surowe warunki atmosferyczne wpływają na gęstość drewna. Wyprodukowanie belek z drewna klejonego wymaga kontroli nad całym procesem produkcyjnym. Drewno na belki jest suszone 1-2 lat na wolnym powietrzu, a następnie cięte. Usuwane są z niego wszelkie niedoskonałości, które mogłyby wpłynąć na jego parametry.  Belki, które wykonujemy ze skandynawskich drzew w naszej fabryce, są wytrzymalsze i odporniejsze na wilgoć, niż tradycyjne. 

Garaże drewniane wykonane z świerkowych belek klejonych są niezwykle trwałe, odporne na wilgoć i inwazję owadów. Drzwi i okna do naszych budynków również produkujemy w naszej fabryce, gdyż jakość drzwi i okien jest szczególnie istotna w przypadku budynków drewnianych. Garaże drewniane mogą zostać wyposażone w tradycyjne drzwi, lub w bramę garażową. 

Warto wiedzieć, że garaż często można wybudować na działce bez pozwolenia. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompletny przewodnik dotyczący formalności przy budowie garażu.

Garaże z drewna

Drewno jest wyjątkowym materiałem budowlanym. W czasie wzrostu pochłania więcej CO2 niż wytwarza jego obróbka. Garaże z drewna buduje się również znacznie szybciej niż ich murowane odpowiedniki, a dzięki temu oszczędza energię. Te wszystkie czynniki sprawiają, że trudno znaleźć bardziej ekologiczny materiał do budowy garażu. W dzisiejszych czasach to szczególnie ważne, by podejmując decyzję o technologii budowy, brać pod uwagę dobro planety.

Garaże drewniane na zamówienie

W naszej ofercie znajdują się garaże drewniane na zamówienie. Wielu z naszych klientów wybiera jeden z dostępnych modeli. Inni potrzebują rozwiązania dopasowanego do własnych potrzeb i wspólnie z naszymi projektantami tworzą wyjątkowe garaże drewniane, które staną tylko na ich działkach. Taki garaż może być wyposażony w składzik drewna, warsztat, a nawet biuro! Co ważne cena personalizowanego garażu nie odbiega od cen standardowych projektów. W Domu Mistrza zmiany takie jak dopasowanie projektu do działki, zmiana wysokości okien, czy dachu są w cenie projektu. 

Naszym priorytetem jest jakość, dlatego dbamy o każdy etap produkcji naszych budynków. Garaże drewniane na zamówienie, podobnie jak i inne nasze produkty, powstają z bali z drewna klejonego. Ten zaawansowany materiał budowlany gwarantuje długowieczność oraz piękny wygląd.

Przewiń do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Indywidualna konsultacja

Zostaw swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie

×

Szukacie odpowiedniego domu na swoją dzaiłkę?

Zapewnimy profesjonalną konsultację i pomożemy w realizacji projektu.

Nie, dziękuję
×