93% wybudowanych przez nas domów zostało zmienionych na życzenie Klientów. Zobacz jakie są możliwości →

Garaże Drewniane

Garaże drewniane są świetną alternatywą dla murowanych. Są trwałe, wytrzymałe i świetnie wyglądają. Dobrze zaprojektowane pomieszczą wewnątrz zarówno samochód, jak i drewno do kominka, czy przydomowy warsztat. Dodatkowo garaże drewniane są niedrogie i można je szybko wznieść na działce.

Filtry

3tg
darmowe dopasowanie do działki
10,559

Garaż drewniany Rybitwa

19.25 m², 34 mm
1g
darmowe dopasowanie do działki
13,999
garaż drewniany z pomieszczeniem gospodarczym
darmowe dopasowanie do działki
N!
garaż drewniany podwójny łyska
darmowe dopasowanie do działki
23,199
N!
2
darmowe dopasowanie do działki
24,999

Garaż drewniany Wróbel

34.11 m², 44 mm
N!
garaż drewniany podwójny z wiatą jastrząb
darmowe dopasowanie do działki
25,949
N!

Szukasz czegoś innego?

Zobacz domy na zamówienie

Garaże drewniane

Nasze garaże drewniane powstają z drewna świerkowego. Wybraliśmy drzewa, które rosną na północy Finlandii, ze względu na ich właściwości. Surowe warunki atmosferyczne wpływają na gęstość drewna. Wyprodukowanie belek z drewna klejonego wymaga kontroli nad całym procesem produkcyjnym. Drewno na belki jest suszone 1-2 lat na wolnym powietrzu, a następnie cięte. Usuwane są z niego wszelkie niedoskonałości, które mogłyby wpłynąć na jego parametry.  Belki, które wykonujemy ze skandynawskich drzew w naszej fabryce, są wytrzymalsze i odporniejsze na wilgoć, niż tradycyjne.

Garaże drewniane wykonane z świerkowych belek klejonych są niezwykle trwałe, odporne na wilgoć i inwazję owadów. Drzwi i okna do naszych budynków również produkujemy w naszej fabryce, gdyż jakość drzwi i okien jest szczególnie istotna w przypadku budynków drewnianych. Garaże drewniane mogą zostać wyposażone w tradycyjne drzwi, lub w bramę garażową.

Warto wiedzieć, że garaż często można wybudować na działce bez pozwolenia. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompletny przewodnik dotyczący formalności przy budowie garażu.


Garaże z drewna

Drewno jest wyjątkowym materiałem budowlanym. W czasie wzrostu pochłania więcej CO2 niż wytwarza jego obróbka. Garaże z drewna buduje się również znacznie szybciej niż ich murowane odpowiedniki, a dzięki temu oszczędza energię. Te wszystkie czynniki sprawiają, że trudno znaleźć bardziej ekologiczny materiał do budowy garażu. W dzisiejszych czasach to szczególnie ważne, by podejmując decyzję o technologii budowy, brać pod uwagę dobro planety.


Garaże drewniane na zamówienie

W naszej ofercie znajdują się garaże drewniane na zamówienie. Wielu z naszych klientów wybiera jeden z dostępnych modeli. Inni potrzebują rozwiązania dopasowanego do własnych potrzeb i wspólnie z naszymi projektantami tworzą wyjątkowe garaże drewniane, które staną tylko na ich działkach. Taki garaż może być wyposażony w składzik drewna, warsztat, a nawet biuro! Co ważne cena personalizowanego garażu nie odbiega od cen standardowych projektów. W Domu Mistrza zmiany takie jak dopasowanie projektu do działki, zmiana wysokości okien, czy dachu są w cenie projektu.

Naszym priorytetem jest jakość, dlatego dbamy o każdy etap produkcji naszych budynków. Garaże drewniane na zamówienie, podobnie jak i inne nasze produkty, powstają z bali z drewna klejonego. Ten zaawansowany materiał budowlany gwarantuje długowieczność oraz piękny wygląd.

Przewiń stronę do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Jesteśmy teraz poza godzinami pracy naszego biura.

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady 93% klientów chce wprowadzić zmiany do naszych projektów.
Lubimy pomagać w rozwiązywaniu problemów, które wiążą się z wyborem domu, działki, itp. Krótka informacja o tym w jakiej sprawie możemy doradzić, pomoże nam po prostu nie marnować Państwa czasu i szybciej przejść do rzeczy.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Prosimy o opis projektu. Można dołączyć rysunek lub zdjęcie.

Opis projektu Prosimy w szczególności o informacje o metrażu, przeznaczeniu domku (letniskowy, a może całoroczny?), ilości pięter, pomieszczeń, okien, drzwi, szczególnych uwarunkowań działki, itp.
Informacje do kontaktu Prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. W ten sposób będziemy mogli przesłać ofertę i skontaktować się, aby omówić jej szczegóły.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Szukasz odpowiedniego domu na swoją działkę?

Zapewnimy profesjonalną konsultację i pomożemy w realizacji projektu. Możesz również zobaczyć w jaki sposób darmowo pomagamy dopasować projekt do każdego rodzaju działki.

Nie, dziękuję
×