93% wybudowanych przez nas domów zostało zmienionych na życzenie Klientów. Zobacz jakie są możliwości →

Domki Ogrodowe Drewniane

Prace ogrodowe, choć bywają męczące, wielu osobom przynoszą satysfakcję. Do ich wykonania często potrzebne są narzędzia, a do schowania narzędzi domki ogrodowe. Nasze domki ogrodowe drewniane chronią kosiarki, piły i nożyce przed warunkami atmosferycznymi, a pasjonatom ogrodów dają miejsce wypoczynku. Wykonane z wytrzymałego bala świerkowego przetrwają wiele mroźnych zim i upalnych lat.

Filtry

Drewniany domek gospodarczy Kawka
darmowe dopasowanie do działki
4,999
btn (3)
darmowe dopasowanie do działki
1
darmowe dopasowanie do działki
Drewniany domek na działkę Wilga
darmowe dopasowanie do działki
12,499
Drewniany domek na działkę Czajka
darmowe dopasowanie do działki
12,899
kol (2)
darmowe dopasowanie do działki
15,049
zyl1L
darmowe dopasowanie do działki
16,099
Garnus1L
darmowe dopasowanie do działki
18,899

Szukasz czegoś innego?

Zobacz domy na zamówienie

Domki ogrodowe drewniane

Nasze domki ogrodowe drewniane powstają z świerków, które rosną na północy Finlandii. Surowe warunki atmosferyczne wpływają na gęstość drewna i jego jakość. Po ścięciu drewno jest suszone na wolnym powietrzu przez 1-2 lat, a następnie obrabiane w zaawansowanym procesie technologicznym w naszej fabryce. Z finlandzkich świerków powstają bale klejone, z których budujemy nasze domki ogrodowe drewniane. Łatwo je rozpoznać po braku pęknięć – po obróbce technologicznej nasze bale świerkowe są zdecydowanie bardziej wytrzymałe niż tradycyjne.

Bardzo ważnym elementem w domkach ogrodowych drewnianych są drzwi i okna. Nasze są wykonane z drewna klejonego, co sprawia, że się nie wypaczają i są trwałe.


Domek ogrodowy drewniany

Decydując się na domek ogrodowy drewniany nasi klienci wybierają rozwiązanie ekologiczne. Drzewa rosnąc pochłaniają więcej CO2 z powietrza, niż później wytwarza ich obróbka. Dodatkowo domek ogrodowy drewniany wznosi się znacznie szybciej niż murowany, co również znacząco obniża ilość wytworzonego dwultenku węgla. Klientów często cieszy czas postawienia na ich działce domku ogrodowego drewnianego. Od zamówienia do montażu domku na działce zazwyczaj mija 5 tygodni. Sam montaż zabiera 1-2 dni.


Domek na działkę ogrodową

Warto wiedzieć, że polskie prawo reguluje jak powinien wyglądać domek na działkę ogrodową. Zgodnie z ustawą Polskie Prawo Budowlane na 500 m2 działki można wybudować bez pozwolenia domek o metrażu nie większym niż 35m2, który jest parterowy i wolnostojący. Taki domek może posiadać wewnątrz antresolę, lub poddasze, ale o wysokości mniejszej niż 2,2m. Domek na działkę ogrodową nie może przekroczyć 4m wysokości. Powinien też być wystarczająco oddalony od granic działki.


Drewniane domki ogrodowe

Drewniane domki ogrodowe Domu Mistrza powstają z świerkowych bali klejonych. To materiał budowlany, którego produkcja wymaga zaawansowanej technologii. Powstał z potrzeby poprawy właściwości drewna – jego wytrzymałości i odporności na inwazję owadów. W trakcie procesu produkcji z drewna usuwane są wszelkie elementy, które mogą podlegać gniciu, jak sęki. Samo drewno zanim zostanie obrobione jest sezonowane przez 1-2 lat. Budynki wykonane z belek z drewna klejonego wyglądają oryginalnie i nowocześnie, świetnie jednak komponują się z naturą.


Domki drewniane ogrodowe z tarasem

Wybierając budynek do ogrodu wielu naszych klientów wybiera domki drewniane ogrodowe z tarasem. Decydując się na taras warto dobrze przemyśleć jego rozmiar i usytuowanie względem kierunków świata. Spędzenie czasu z gośćmi na tarasie drewnianego domku ogrodowego może być niezwykle przyjemne.


Domek ogrodowy cena

Domek ogrodowy najczęściej buduje się na wiele lat. Wybierając projekt warto przemyśleć jego rozmiar i funkcję. Czy będzie służył tylko do przechowywania narzędzi ogrodowych, czy również mebli i drewna? Gdy nasi klienci decydują się na domek ogrodowy cena jest jego ważną cechą. W przypadku domku ogrodowego cena zależy głównie od metrażu i skomplikowania bryły. W Domu Mistrza zależy nam na długowieczności domków ogrodowych, dlatego zajmujemy się ich budową kompleksowo: od produkcji bali, przez transport, po montaż. Transport i montaż są wliczone w cenę naszego domku ogrodowego.

Przewiń stronę do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Jesteśmy teraz poza godzinami pracy naszego biura.

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady 93% klientów chce wprowadzić zmiany do naszych projektów.
Lubimy pomagać w rozwiązywaniu problemów, które wiążą się z wyborem domu, działki, itp. Krótka informacja o tym w jakiej sprawie możemy doradzić, pomoże nam po prostu nie marnować Państwa czasu i szybciej przejść do rzeczy.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Prosimy o opis projektu. Można dołączyć rysunek lub zdjęcie.

Opis projektu Prosimy w szczególności o informacje o metrażu, przeznaczeniu domku (letniskowy, a może całoroczny?), ilości pięter, pomieszczeń, okien, drzwi, szczególnych uwarunkowań działki, itp.
Informacje do kontaktu Prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. W ten sposób będziemy mogli przesłać ofertę i skontaktować się, aby omówić jej szczegóły.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Szukasz odpowiedniego domu na swoją działkę?

Zapewnimy profesjonalną konsultację i pomożemy w realizacji projektu. Możesz również zobaczyć w jaki sposób darmowo pomagamy dopasować projekt do każdego rodzaju działki.

Nie, dziękuję
×