Domki drewniane na zamówienie

Zależy nam na tym, by klienci decydując się na domki drewniane na zamówienie z Domem Mistrza, wybierali opcję idealnego dopasowania do swoich potrzeb – zarówno estetycznych, jak i praktycznych. Tego typu oczekiwania mogą zrealizować jedynie specjaliści, a takich w Domu Mistrza nie brakuje.

Naszą firmę tworzy zespół projektantów, inżynierów i wykonawców, którzy współpracują ze sobą, by stworzyć dokładnie taki dom, o jakim marzy nasz klient. Bez współpracy na każdym etapie tworzenia produktu dostarczenie takiej jakości i wartości byłoby niemożliwe.

Każdy projekt to dla nas możliwość przygotowania rozwiązania szytego na miarę konkretnych ludzi, w oparciu o ich potrzeby i pragnienia.

domki drewniane na zamówienie

Dlaczego domki drewniane na zamówienie?

Domki drewniane na zamówienie w Domu Mistrza to rozwiązanie dla osób, którym zależy na perfekcyjnym dopasowaniu domu do terenu oraz upodobań i potrzeb przyszłych właścicieli.

Klienci często decydują się na korzystanie z naszych usług ze względu na możliwość wykonania wszystkich prac z jedną firmą – od projektu po zamontowanie dzwonka do drzwi.

Dla naszych klientów ważna jest jakość. Chcą otrzymać rozwiązanie które nie tylko będzie świetnie wyglądać, ale również będzie na lata. Wybierają nasze usługi, bo wiedzą, że korzystamy z najlepszego dostępnego materiału.

Bale klejone warstwowo posiadają najlepsze cechy drewna, ale są pozbawione jego wad. W procesie produkcji usuwamy z drewna świerkowego niedoskonałości, dzięki czemu na całej długości i szerokości ma takie same właściwości. To szczególnie ważne dla zachowania komfortu cieplnego wewnątrz.

Więcej o tym jakie korzyści wynikają z wykorzystania akurat bala klejonego warstwowo opisaliśmy w artykule o tym jak domy z drewna klejonego wypadają w porównaniu z innymi.

Nasi klienci decydują się na domy z drewna, bo wiedzą, że są one dobre i dla nich i dla środowiska. Drewno to jedyny materiał konstrukcyjny, który jest odnawialny. 

Dużym atutem domów z drewna na indywidualne zamówienie jest krótki czas produkcji i budowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dom szyty na miarę powstał w kilka miesięcy na działce i był gotowy do zamieszkania.

Zapytaj o dom szyty na miarę (otwiera formularz zapytania)

domki drewniane na zamówienie
Klienci często decydują się na korzystanie z naszych usług ze względu na możliwość wykonania wszystkich prac z jedną firmą – od projektu po zamontowanie dzwonka do drzwi.

Domki na małą działkę

Często zdarza się, że klienci decydują się na zaprojektowanie domku drewnianego na miarę, bo działka na której chcą go wznieść, jest zbyt mała, by pomieścić budynek z katalogu z odpowiednim dystansem do granic działki. W takiej sytuacji wspólnie z klientem zastanawiamy się, jak najlepiej zagospodarować dostępne miejsce i stosujemy niestandardowe rozwiązania.

Na małych działkach nasi klienci często lokują domy, które można wznosić bez pozwolenia. Więcej informacji o takich obiektach znajduje się w tym artykule.

Domki na wąską działkę

Wąska działka, podobnie jak mała działka, niesie za sobą pewne wyzwania. Wiele typowych projektów nie sprawdzi się w takiej przestrzeni. Inne, ze względu na usytuowanie, utracą okna i drzwi na ścianach najbardziej zbliżonych do granic działki.

W przypadku wąskiej działki projektowanie na miarę może być najlepszym dostępnym rozwiązaniem.

Zanim rozpocznie się proces projektowania domku drewnianego na wąskiej działce należy sprawdzić w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zalecenia. Wśród nich może się znaleźć np. kąt nachylenia dachu, bądź dozwolona liczba kondygnacji. Z tymi informacjami i danymi dotyczącymi parametrów działki, można rozpocząć projektowanie dedykowanych rozwiązań.

Domki drewniane na zamówienie 1
Wspólnie z klientem zastanawiamy się, jak najlepiej zagospodarować dostępne miejsce

Domy drewniane na wymiar

Dom szyty na miarę to jednak znacznie więcej niż materiał – to wykorzystanie każdego centymetra wnętrza zgodnie z potrzebami jego mieszkańców. To dokładnie tyle sypialni ile jest potrzebnych. To biuro, które może mieć osobne wejście. To kuchnia, które może, ale nie musi być połączona z salonem (albo może być połączona drzwiami przesuwnymi). 

Precyzja w projektowaniu nie dotyczy jednak tylko wnętrza. Dom projektowany na zamówienie może zostać tak osadzony na działce, by maksymalnie wykorzystać jej potencjał i atuty. Można wyeksponować najlepszy widok z działki, nawet jeśli nie jest on usytuowany na południe, bądź południowy-zachód. Specyficzne ukształtowanie działki może być zarówno wyzwaniem, jak i atutem. Dzięki niemu dom może stać się wyjątkowy.

Projektując od początku klient ma możliwość wyboru bryły budynku, stylu architektonicznego, kształtu i ilości okien. Słowem projektując z klientem na miarę jesteśmy w stanie pełni oddać to kim jest i czego potrzebuje kupujący w budynku, który nabywa.

domy drewniane na wymiar
Dom projektowany na zamówienie może zostać tak osadzony na działce, by maksymalnie wykorzystać jej potencjał i atuty.

Domy drewniane wykonawca

Niektórzy z naszych klientów współpracują z architektami, których cenią. Zgłaszają się do nas z prośbą o wykonawstwo. My szanujemy potrzeby i przekonania klientów i jesteśmy uradowani faktem, że doceniają jakość naszych usług. Dla klientów, którzy trafiają do nas z gotowymi projektami architektonicznymi, stajemy się wykonawcą.

Każdy taki projekt trafia do zespołu inżynierów, którzy nadzorują proces produkcji w naszej fabryce. Tam w zaawansowanym procesie technologicznym belki z drewna klejonego są przycinane na wymiar konkretnego domu. Wytwarzamy też drzwi, okna i okiennice na wymiar. Tak przygotowany dom trafia na ciężarówkę, która przewozi go na działkę klienta. Po zakończeniu transportu wznosimy dom na działce.

Zapytaj o wykonanie projektu, który już masz (otwiera formularz zapytania)

domy drewniane wykonawca
Dla klientów, którzy trafiają do nas z gotowymi projektami architektonicznymi, stajemy się wykonawcą.

Darmowy program do projektowania domów drewnianych

Nasi klienci mogą zostawić projektowanie naszemu zespołowi projektowemu, lub sami stworzyć swój dom w narzędziu do projektowania, które przygotowaliśmy. Projekty w nim tworzone przez naszych klientów są sprawdzane przez specjalistów nim przejdą do fazy produkcji. Kreator jest prosty w obsłudze i umożliwia przełożenie wizji na obraz 3D w kilka minut.

Jak można zaprojektować dom z Cabin Builder? Należy uruchomić aplikację i wybrać kolejno:

 • rodzaj dachu i kąt jego nachylenia,
 • wymiary bryły domu, grubość ścian i grubość podłogi,
 • plan pomieszczeń,
 • rozmieszczenie i typ drzwi i okien,
 • typ tarasu.

Te kilka prostych kroków wystarcza do skomponowania prostego wnętrza. Po zakończeniu pracy projekt można wysłać do zespołu projektowego Domu Mistrza. Tam zostanie przeanalizowany i wyceniony.

Każdy taki projekt trafia do zespołu inżynierów, którzy nadzorują proces produkcji w naszej fabryce. Tam w zaawansowanym procesie technologicznym belki z drewna klejonego są przycinane na wymiar konkretnego domu. Wytwarzamy też drzwi, okna i okiennice na wymiar. Tak przygotowany dom trafia na ciężarówkę, która przewozi go na działkę klienta. Po zakończeniu transportu wznosimy dom na działce.

Uruchom cabin builder(działa tylko na komputerze)

program do projektowania domów drewnianych
Po zakończeniu pracy projekt można wysłać do zespołu projektowego Domu Mistrza. Tam zostanie przeanalizowany i wyceniony.

Domki drewniane na wymiar

Wśród projektowanych indywidualnie budynków znajdują się nie tylko domy, ale i mniejsze formy, takie jak:

 • domki letniskowe,
 • domki narzędziowe, 
 • domki ogrodowe.

Mimo mniejszego metrażu wymagają uwagi. Szczególnie wtedy, gdy ich architektura ma odzwierciedlać styl innych budynków posadowionych na działce, lub też miejsce ich posadowienia przedstawia jakiegoś typu wyzwanie.

Nasi klienci mogą zostawić projektowanie naszemu zespołowi projektowemu, lub sami stworzyć swój dom w narzędziu do projektowania, które przygotowaliśmy. Projekty w nim tworzone przez naszych klientów są sprawdzane przez specjalistów nim przejdą do fazy produkcji. Kreator jest prosty w obsłudze i umożliwia przełożenie wizji na obraz 3D w kilka minut.

domki drewniane na wymiar
Wiemy, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby, które chce zrealizować. Naszą misją jest sprawić, żeby domy Domu Mistrza je zaspokajały.

Domki letniskowe na zamówienie

Klienci, którzy decydują się na zakup domków letniskowych, często mają wizję, którą chcą zrealizować. Budując domek dla swojej rodziny tworzą miejsce, w którym przez lata będą odpoczywać z najbliższymi. Takie miejsce często musi być szyte na miarę konkretnej rodziny, żeby być komfortowe. 

Domki letniskowe często powstają na działkach o innym przeznaczeniu niż budowlane. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam prowadzić naszych klientów nie tylko przez meandry projektowania wnętrza użytkowego, ale również zawiłości prawa budowlanego.

Nasze domy są wykorzystywane nie tylko jako przestrzenie mieszkalne, ale również inwestorskie. Wiele atrakcyjnie położonych domków Domu Mistrza służy jako domki do najmu wakacyjnego. Takie budynki muszą być dostosowane do specyficznej grupy docelowej, tak by przynosiły zwrot z inwestycji swoim właścicielom.

Domy do najmu krótkoterminowego zazwyczaj muszą być:

 • łatwe do zwielokrotnienia na działce określonej wielkości,
 • przygotowane pod przyjęcie określonej liczby gości,
 • posiadać standard zadany przez właściciela,
 • zostać szybko wzniesione.

W Polsce funkcjonują ośrodki których wszystkie domki zostały przez nas wykonane.

domki letniskowe na zamówienie
Nasze domy są wykorzystywane nie tylko jako przestrzenie mieszkalne, ale również inwestorskie.

Domki narzędziowe na zamówienie

Domek narzędziowy to miejsce na działce, w którym można nie tylko przechowywać różnego typu narzędzia, ale również umieścić przydomowy warsztat. Planując tego typu pomieszczenie warto przemyśleć jakie sprzęty będą w nim przechowywane, oraz jakiego typu prace będą w nim prowadzone.

Oprócz narzędzi i miejsca pracy taki domek może pomieścić również składzik na drewno kominkowe. Dzięki temu będzie zawsze suche i gotowe do rozpalenia.

Drewniany domek gospodarczy może mieć tyle zastosowań ile potrzeb ma jego właściciel – od przechowywania drewna i narzędzi ogrodowych, po dodatkowe pomieszczenie mieszkalne. Drewniany domek gospodarczy powinien być trwały, pojemny i dobrze zorganizowany. Odpowiednio zaprojektowany stanie się ozdobą działki.

domki narzędziowe na zamówienie
Planując tego typu pomieszczenie warto przemyśleć jakie sprzęty będą w nim przechowywane, oraz jakiego typu prace będą w nim prowadzone.

Domki ogrodowe na zamówienie

Domek ogrodowy może mieć tyle funkcji ile potrzebuje jego właściciel. Od przechowywania narzędzi ogrodowych, przez miejsce do przesadzania i przechowywania roślin, po przestrzeń wypoczynkową, a nawet pracy! To, że w katalogu nie znajduje się taki projekt nie oznacza, że nie można go stworzyć. Dla tych z naszych klientów, których pasją jest ogrodnictwo, projektujemy szyte na miarę rozwiązania, które idealnie wpisują się w ich potrzeby.

Wiemy, że każdy z naszych klientów ma inne potrzeby, które chce zrealizować. Naszą misją jest sprawić, żeby domy Domu Mistrza je zaspokajały, a nasi klienci mieli poczucie, że to domy “takie jak oni”. To nasza misja.

Oprócz narzędzi i miejsca pracy taki domek może pomieścić również składzik na drewno kominkowe. Dzięki temu będzie zawsze suche i gotowe do rozpalenia.

Zapytaj o domek na zamówienie (otwiera formularz zapytania)

Sroka
Dla tych z naszych klientów, których pasją jest ogrodnictwo, projektujemy szyte na miarę rozwiązania, które idealnie wpisują się w ich potrzeby.
Wróć do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Oddzwonimy w wygodnej dla Państwa porze

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady Ponad 90% naszych klientów realizuje projekty z modyfikacjami lub na zamówienie. Prosimy o krótką informację o czym chcieliby Państwo porozmawiać.
Zgoda RODO
×

Prosimy o opis projektu. Można dołączyć rysunek lub zdjęcie.

Opis projektu Prosimy w szczególności o informacje o metrażu, przeznaczeniu domku (letniskowy, a może całoroczny?), ilości pięter, pomieszczeń, okien, drzwi, szczególnych uwarunkowań działki, itp.
Informacje do kontaktu Prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. W ten sposób będziemy mogli przesłać ofertę i skontaktować się, aby omówić jej szczegóły.
Zgoda RODO
×

×

Oddzwonimy w wygodnej dla Państwa porze

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady Ponad 90% naszych klientów realizuje projekty z modyfikacjami lub na zamówienie. Prosimy o krótką informację o czym chcieliby Państwo porozmawiać.
Zgoda RODO
Nie chcę żeby do mnie oddzwaniać
×