Darmowe zmiany w każdym projekcie!

Domki Drewniane na Działkę

Domki drewniane na działkę często spełniają wiele funkcji – od rekreacyjnej, przez przygotowanie posiłków, przechowywanie, aż po… miejsce pracy! Nasze domki drewniane na działkę są różnorodne, jak potrzeby naszych klientów. Łączy je bliskość natury i materiał z którego zostały wykonane: wysokiej jakości bal klejony z drewna świerkowego.

Filtry

aral (3)
Darmowe zmiany w projekcie
4,999
tga2
Darmowe zmiany w projekcie
btn (2)
Darmowe zmiany w projekcie
8,599
1
Darmowe zmiany w projekcie
9,749
1
Darmowe zmiany w projekcie
12,499
51
Darmowe zmiany w projekcie
12,899
kol (2)
Darmowe zmiany w projekcie
15,049
Garnus1L
Darmowe zmiany w projekcie
18,899

Nie znalazłeś domu dla siebie?

Stwórz własny

Domki drewniane na działkę

W Domu Mistrza domki drewniane na działkę wykonywane są z drewna świerkowego hodowanego na północy Finlandii. Drewno z tego regionu posiada świetne właściwości, które sprawiają, że domki drewniane na działkę pięknie się prezentują oraz są długowieczne. Materiał, z którego budujemy domki drewniane na działkę, to bal z drewna klejonego. Powstaje on dzięki zaawansowanej technologii w naszej fabryce. Po zamówieniu przez klienta domku przycinamy bale na wymiar konkretnego projektu, transportujemy do wybranej działki, a na miejscu montujemy. Zarówno transport, jak i montaż, są bezpłatne.

Co ważne, nasze domki są wyposażone w świetnej jakości okna i drzwi z drewna klejonego, które również powstają w naszej fabryce. Dzięki temu nie wypaczają się i są równie trwałe co nasze domki drewniane na działkę. Domki drewniane na działkę często wykorzystywane są również zimą, więc to ważne, by zastosowana stolarka drzwiowa i okienna miała wystarczająco dobre właściwości cieplne.

Domki na działkę

Kiedy nasi klienci wybierają domki na działkę często kierują się ich urodą i ceną. Chociaż to ważne cechy produktu, warto dodać do nich funkcjonalność. Przy optymalnym zaprojektowaniu domki na działkę mogą z powodzeniem łączyć wiele funkcji: przechowywanie, przygotowanie posiłków, a nawet spanie. Nawet niewielki domek może zawierać w sobie wszystkie potrzebne elementy. Co ważne, bale z drewna klejonego, z których wykonujemy nasze domki na działkę, są zdecydowanie bardziej odporne na inwazję owadów niż inne rodzaje drewna.

Domki działkowe

Domki działkowe mogą być od siebie tak różne, jak właściciele działek. Dla części z naszych klientów ważne jest, żeby domki działkowe posiadały obszerny taras, na którym będą przyjmować gości. Innym zależy, by w obrębie budynku znajdowała się szopa na kosiarkę, czy taczkę. Chociaż te funkcje można łączyć, to w każdym domku mogą zajmować mniejszą lub większą przestrzeń. Naszych klientów zachęcamy, by nasze projekty dopasowali idealnie do swoich potrzeb, bo wszystkie zmiany i tak są w cenie. Podobnie jak transport i montaż.

Domki na działkę ogrodową

Na działce ogrodowej warto posadowić domek, który pomieści zarówno narzędzia ogrodowe, jak i miejsce do przesadzania roślin, czy przechowywania nasion. To ważne, by domki na działkę ogrodową cieszyły oko, a jednocześnie były wytrzymałe. Uzyskanie takiego efektu jest możliwe dzięki wykorzystaniu materiału wykonanego w nowoczesnej technologii, jaką jest bal z drewna klejonego. Drewnianego domki na działkę ogrodową wykonane z tego materiału przetrwają wiele lat i będą pomagały w kultywowaniu pasji ogrodniczej kolejnym pokoleniom.

Gotowe domki na działkę

W ofercie Domu Mistrza znajduje się gotowe domki na działkę, które można zamówić razem z transportem i montażem. Co ważne transport i montaż są bezpłatne. To dla nas ważne, by materiał z którego budujemy domki był odpowiednio przewożony i prawidłowo montowany. Kontrola nad całym procesem – od ścięcia drzewa do momentu kiedy wzniesiemy gotowe domki na działkę – pozwala na oferowanie naszym klientom najwyższej jakości, a w związku z tym domków, które będą świetnie wyglądały i działały przez dziesięciolecia.

Przewiń do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Indywidualna konsultacja

Zostaw swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie

×

Szukacie odpowiedniego domu na swoją dzaiłkę?

Zapewnimy profesjonalną konsultację i pomożemy w realizacji projektu.

Nie, dziękuję
×