Czy masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z naszymi ekspertami!
Potrzebują Państwo indywidualnej konsultacji?

Chętnie pokażemy, w jaki sposób troszczymy się o jakość naszych produktów. Mając na uwadze nasze wieloletnie doświadczenie udoskonaliliśmy najważniejsze części domu. Po naciśnięciu na wybrane „koło” otrzymacie więcej informacji na temat konkretnej części domu.

Nasz cel to komfort wypoczynku


Dom mistrza to zespół ekspertów, którego cel jest jeden - komfortowy wypoczynek naszych klientów. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem, a każdy z nas jest fachowcem w swojej dziedzinie.

Mając na celu jak najlepszą i jak najbardziej fachową obsługę, zawsze zwracamy uwagę na potrzeby naszych klientów, interesujemy się nowymi rozwiązaniami. Dlatego też możemy zaproponować nie tylko wygodne i ekonomiczne, ale także najbardziej innowacyjne i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Nasze doświadczenie i wiedza jest rezultatem długoletniej działalności i ciągłego doskonalenia naszych kadr.

Ponieważ klient jest dla nas najważniejszy, jednoczymy swoje siły, by zaproponować produkt najlepszy jakościowo i zaspokajający potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zdajemy sobie sprawę, że budowa domu nie jest łatwym zadaniem, dlatego zawsze pomagamy naszym klientom, konsultując i udzielając praktycznych porad w każdej dziedzinie związanej z budową domu. Doradzimy, jaki rodzaj domu wybrać, jakie materiały mogą znaleźć zastosowanie w każdym indywidualnym projekcie, jeśli jest taka potrzeba konsultujemy również na miejscu budowy.

Odpowiedzialność, za jakość produktów i usług zawsze jest po naszej stronie. Oprócz tego gwarantujemy również pomoc po ukończeniu budowy. Budując dom dla Państwa, czujemy się jakbyśmy budowali dom dla siebie, dlatego możemy zagwarantować, że od początku do końca sumiennie zatroszczymy się o najmniejsze szczegóły.

Produkcją i budową domów z drewna zajmujemy się już od 2008 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy setki projektów w całej Europie i posiadamy dziś wielką rzeszę zadowolonych klientów. Pracujemy fachowo, sumiennie i szybko, dzięki temu zapracowaliśmy sobie na zaufanie naszych klientów. Najważniejsze dla nas jest komfort i spokój naszych klientów, dlatego gwarantujemy, że w procesie realizacji projektu spotkacie się Państwo z profesjonalną i miłą obsługą.

Dlaczego nas wybrać?


Najlepsza jakość
Krótki czas oczekiwania
Fachowa konsultacja
Różnorodność produktów
Projekty na życzenie
Realizacje „pod klucz”
Konkurencyjna cena

Dlaczego wybrać nas?


Produkujemy i budujemy domy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Można też wybrać jeden z naszych standardowych projektów, lub dokonać w nim zmian, by odpowiadał Twoim potrzebom. Takie zmiany są bezpłatne.

Załatwimy wszystko od A do Z. Nie przejmuj się transportem, montażem. Zostaw wszystko naszym fachowcom i po prostu ciesz się domkiem. Gwarantujemy!

Zbudujemy Twój dom z największą precyzją i starannością. Zadbamy o każdy szczegół!

Będziemy komunikować się najszybciej, jak to możliwe, podczas całego czasu potrzebnego na wybudowanie Twojego domku.

Drzewo sprowadzamy z północy Finlandii i Szwecji


Drewno na Państwa produkty importujemy z najdalszych zakątków północnej Europy, z dziewiczych okolic, którym obca jest cywilizacja. Właśnie drzewa rosnące w tamtych lasach są najlepszym, najbardziej naturalnym surowcem, z których produkujemy domy dla Państwa.

Ze względu na panujące w tych rejonach mroźne zimy, drewno to cechuje większa gęstość własna jak też posiada większą klasę wytrzymałości. Warunki panujące w tych północnych regionach sprawiają, iż drewno jest bardziej estetyczne, a jego charakterystyczną cechą są gęste słoje i niewielkie sęki. To solidny i długowieczny materiał, posiada certyfikowaną jakość.

Ponieważ ważne dla nas jest by importowane przez nas drewno odpowiadało wszelkim normom jakościowym, współpracujemy jedynie z dostawcami posiadającymi odpowiednie certyfikaty, dlatego jesteśmy pewni, że nasze domy są wyprodukowane z najlepszego jakościowo drewna.

drewno-z-finlandii

Co mówią nasi klienci


 • Domek „Gawron” powiększony o taras, stał się najlepszym przyjacielem zarówno w ciepłe dni, ale również w dni deszczowe i chłodne noce.
  Dominika Jankowska
 • Jednym słowem – bardzo miło było współpracować z Waszym przedstawicielem - miło nam wszystko wyjaśniał.
 • Całej naszej rodzinie bardzo podoba się domek „ Domu Mistrza”. Jest on nie tylko ładnie wykonany, ale również bardzo przytulny. Naprawdę można w nim świetnie odpocząć z rodziną i przyjaciółmi.
  Zuzanna Kamińska
 • Wybrałem domek DOMU MISTRZA, ponieważ spodobał mi się jego plan, jakość wykonania i szybkość w budowie.
  Igor Lewandowski
 • Jeszcze raz chciałbym bardzo podziękować za dobrą współprace, i dobrze rozplanowany przebieg prac.
  Michał Witkowski
 • Świetnie, doskonała jakość wyrobów, wielkie dzięki.
  Kamil Sobczak
 • Wasz – a w zasadzie to już mój – domek, doskonale wytrzymał zimę i mocne wichury, tak więc co do jakości, to chyba wszystko jasne.
  Jan Nowacki
 • Wielkie dzięki za wspaniały domek letniskowy. Dziękuje za świetną współpracę. Powodzenia w dalszych pracach.
  Kacper Górski1
1 2 3 4 5 6 7 8

Kilka słów od Nas


Sławomir Stachowicz

Menadżer działu sprzedaży i projektów

Witam Państwa. Bardzo chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu projektowania i budownictwa domów z drewna. Ponieważ już od wielu lat zajmuję się tą dziedziną, posiadam potrzebną wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, aby pomóc naszym klientom. Dzięki współpracy z producentami środków ochrony drewna, jak również producentami innych materiałów budowlanych, doradzę, jakie materiały wybrać i jak odpowiednio dostosować projekt domu do Państwa potrzeb.

Tel. kom: 882-631-658
Biuro: 223-078-499
Sławomir Stachowicz

W razie jakichkolwiek pytań od Państwa


Poszukaj, czy nie ma na nie już odpowiedzi w FAQ, lub napisz do nas wiadomość przez poniższy formularz.

Wpisz proszę swoje imię i nazwisko.
Podaj proszę adres email.
Podaj proszę numer telefonu.
loading...
 • Artykuł 29 obecnie obowiązującego prawa budowlanego mówi:
  1. Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa:
   1. obiektów gospodarczych związanych z produkcją rolną i uzupełniających zabudowę zagrodową w ramach istniejącej działki siedliskowej:
    1. parterowych budynków gospodarczych o powierzchni zabudowy do 35 m², przy rozpiętości konstrukcji nie większej niż 4,80 m,
   2. wolno stojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 25 m², przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m² powierzchni działki;
   3. altan i obiektów gospodarczych na działkach w rodzinnych ogrodach działkowych o powierzchni zabudowy do 25 m² w miastach i do 35 m² poza granicami miast oraz wysokości do 5 m przy dachach stromych i do 4 m przy dachach płaskich;
  W niedługim czasie jest zapowiadana nowelizacja prawa budowlanego, w którym uwzględniono pewne ułatwienia przy budowach niewielkich domów jednorodzinnych.
 • Jak najbardziej możemy wykonać domek według projektu klienta. Wystarczy narysować, jakiej wielkości ma być dom i jakie rozplanowanie pomieszczeń. Aby zaprojektować taki dom potrzebne są nam następujące dane: grubość ściany, wysokość ściany, wysokość całkowita i oczywiście rozplanowanie pomieszczeń.
 • Szczegółową informację na temat grubości ścian domków, można znaleźć po wejściu na opis dom, u dołu strony w zakładce „Szczegóły”. Jeżeli sam domek się spodobał, jednak grubość ścian jest nie wystarczająca, prosimy o kontakt. Bezpłatnie dostosujemy projekt do potrzeb i przedstawimy ofertę wraz z ceną.
 • Wszelkie informacje na temat domków znajdziecie Państwo po wybraniu domku z listy naszych projektów. Naciskając później na miniaturki zdjęć można zobaczyć domek jak i jego plany, a nieco poniżej znaleźć informacje, co jest wliczone w cenę, dane techniczne projektu, jak również jakie usługo dodatkowe można zamówić.
 • Ponieważ w cenie domków jest już zawarty koszt montażu, klient dodatkowo za montaż nie płaci ani grosza. Wszystkie ceny domków są podawane wraz z montażem i transportem do miejsca montażu.
 • Fundamenty może wykonać klient we własnym zakresie (przesyłamy plany), lub nasza ekipa za dodatkową odpłatnością. Rodzaj fundamentu uzgadniamy indywidualnie z klientem.
 • Dach standardowo pokryty jest deska dachową, natomiast nasza ekipa może pokryć dach każdym pokryciem dachowym (gont bitumiczny, blacha, dachówka itp.) według życzeń klienta.
 • Standardowo domki nie są impregnowane ( ze względu na różne zdania i upodobania klientów jak i czym impregnować). Oczywiście na życzenie klienta możemy wykonać impregnację. Zazwyczaj stosujemy środki firm TEKNOS lub TIKKURILA.
 • W naszych domkach stosujemy okna i drzwi wykonane z klejonego drewna sosnowego z pakietami szklanymi o współczynniku - 2.7W/m2K. Ponieważ okna i drzwi produkujemy w swojej fabryce, możemy wykonać okna i drzwi o rozmiarach jakich sobie życzy klient.
 • Standardowo jest to okres 2-3 tygodni, zawsze jednak dokładną datę dostarczenia domku do klienta ustalamy indywidualnie i jest to również zawarte w umowie kupna-sprzedaży.
 • Czas montażu jest uzależniony od wielkości domku i może wynosić od jednego do pięciu dni. Przykładowo, domek o powierzchni 40m2 jest montowany w ciągu trzech dni. Klient nie musi martwić się o zakwaterowanie ekipy montażowej, wszystko to jest po naszej stronie.
 • Zawsze stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu, dlatego pod tym względem staranny się być elastyczni i w miarę możliwości dostosować płatności do potrzeb klienta. Cała informacja na temat płatności za domek, odpowiedzialność i obowiązków stron jest zawarta w umowie kupna-sprzedaży. Zazwyczaj po podpisaniu umowy pobierana jest zaliczka. Jej wysokość, jak i ustalenie dalszych płatności to już kwestia umowy z klientem.
 • Nie, nie ma to znaczenia. Nasze domki dostarczmy do każdego zakątka kraju.
 • Tak, istnieje taka możliwość. Najlepiej już w trakcie ustalania szczegółów umowy uzgodnić, co i jak ocieplić, łatwiej wtedy planować harmonogram prac budowlanych.
 • Oczywiście, że jest taka możliwość. Jeżeli planujecie w domku ustawić piecyk lub kominek, należy zadbać o odpowiednio wytrzymały fundament jak i podłogę, dlatego prosimy o zaznaczenie, że planujecie Państwo ustawić kominek lub piecyk.
 • Nasza firma produkuje domki letniskowe o grubości ścian 20mm, 28mm, 34mm, 44mm, 68mm . Obecnie poszerzyliśmy gamę produkowanych przez nas domów i możemy zaproponować domy o grubości ścian 120mm, 160mm i 200mm. Bale tej grubości mogą być z drewna klejonego lub litego – wybór należy do klienta.
 • Oczywiście, że jest taka możliwość.
 • Domki produkowane są z drzewa świerkowego, sprowadzanego z Finlandii lub Szwecji.
 • Tak, wszystkie nasze domki posiadają dwuletnia gwarancję. Jeden z punktów zawieranej umowy mówi: „6.1.2. Jeżeli w ciągu dwóch (2) lat okresu gwarancyjnego po przekazaniu Produktu do klienta ujawniają się ukryte braki, które wystąpiły niezależnie od Nabywcy, jeśli chodzi o korzystanie i (lub) zasady przechowywania, Nabywca w terminie 3 dni powinien powiadomić sprzedawcę o takich niezgodnościach. Po zgłoszeniu, Sprzedawca w terminie 21 dni zobowiązuje się do wymiana produktu, usunięcia nieprawidłowości lub zwraca koszty poniesione przez 9w celu usunięcia uszkodzeń.”
 • Tylko wtedy, jeśli jest to konieczne, czasami jednak ze względu na duże odległości prosimy o przesłanie zdjęć miejsca budowy i na tej podstawie staramy się uwzględnić ewentualne utrudnienia.
 • Nie zawsze jest możliwość dojechanie do samego miejsca montażu, jednak jesteśmy wdzięczni klientom za umożliwienie dojazdu jak najbliżej miejsca montażu. Bardzo pomaga nam następująca informacja:
  • wielkość bramy wjazdowej,
  • szerokość ulicy lub uliczek,
  • ewentualne ograniczenia dla samochodów ciężarowych.
  Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie.
 • Na cenę domku ma wpływ kilka czynników, takich jak: grubość ściany, ilość drzwi i okien jak również ilość ścianek działowych. Wszystkie te rzeczy generują pewne koszty, dlatego czasami jeden domek o powierzchni 25m² jest droższy od innego o tej samej powierzchni.
 • Tak, jest taka możliwość. Zazwyczaj jednak są domy już posiadające swoich właścicieli, jednak wielu z nich pozwala ( po uprzednim uzgodnieniu daty i czasu) na obejrzenie swoich domów. Chętnie pomożemy w kontakcie z naszymi klientami, którzy już cieszą się swoimi domami.
 • Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace, które nie wymagają uzyskania osobnych pozwoleń (np. przyłącza elektryczne, gazowe itp.) Pokażecie Państwo gdzie ma stanąć domek, my wykonamy wszystkie prace i umówimy się, kiedy odbierzecie Państwo klucze.
Zadaj inne pytanie
×
×