Darmowe zmiany w każdym projekcie!

Dom Mistrza - Producent domków drewnianych

Ty marzysz – my urzeczywistniamy. Tylko naturalne materiały i mądre rozwiązania designerskie.

Posiadasz malowniczy teren na brzegu jeziora? A może niewielki przytulny ogród lub niewykorzystaną przestrzeń za domem? Rozmiar i forma działki nie mają znaczenia – stworzymy kącik odpoczynku i spokoju, o jakim zawsze marzyłeś, na dowolnym terenie. Nasz zespół stanowią designerzy, projektanci oraz mistrzowie budowy posiadający olbrzymie doświadczenie. Zrealizowaliśmy setki projektów nie tylko na Litwie, ale i w całej Europie, przez surowe wybrzeża Norwegii po urokliwe francuskie wzgórza. Jesteśmy w stanie zaspokoić pragnienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi designerzy stale się dokształcają i interesują nowinkami, dlatego dostarczamy na rynek modele domów, które odpowiadają najgorętszym tendencjom. Nowoczesne rozwiązania są w harmonii z naturalnymi materiałami o wysokiej jakości. Oferujemy również szeroki wybór domków dla miłośników klasyki oraz tradycyjnych elementów.

Chcemy, aby postawiony przez nas dom stał się dla Ciebie doskonałym miejscem odpoczynku, dlatego Twoje życzenie jest dla nas rozkazem. Każdy model możemy dostosować do potrzeb klienta. Dodatkowe okna, większy taras, zmienione rozmieszczenie, elementy dekoracyjne – dosłownie wszystko, na co tylko pozwoli Twoja fantazja.

Po przyjeździe na Twoją działkę pomożemy wybrać model domku najbardziej pasujący do ukształtowania terenu, a na Twoje życzenie, poprawimy go. Najbardziej wymagającym klientom oferujemy utworzenie własnego projektu domu z pomocą naszych designerów. Nie rezygnuj ze swoich marzeń – żyj i wypoczywaj tak, jak najbardziej lubisz!

Kliknij tutaj
Drewniany profil dookoła drzwi i okien

Wysokiej jakości drewno do najlepszych domów.

drewno-najwyzszej-jakosci-dla-najlepszych-domow

Drewno do Twojego domu dostarczamy z północnych regionów Europy, obszarów nietkniętych przez cywilizację. Drzewa rosnące właśnie w tych lasach są najwyższej jakości surowcem nadającym naturalność Twoim obiektom. Z uwagi na szczególnie chłodne i surowe warunki naturalne drewno to ma większą gęstość i wyższą klasę wytrzymałości. Nordyckie warunki sprawiają, że wspomniane drewno wyróżnia się estetyką, zwłaszcza gęstymi słojami i niewielkimi zdrowymi gałęziami, a używane do konstrukcji jest niezawodne i trwałe. Aby mieć pewność, że drewno używane do budowy naszych obiektów spełnia wszystkie wymagania, kupujemy je tylko od certyfikowanych dostawców, mamy więc gwarancję, że nasze konstrukcje są wykonane z najlepszego skandynawskiego drewna.

Przewiń do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Indywidualna konsultacja

Zostaw swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie

×