Darmowe zmiany w każdym projekcie!

Domy z drewna na zamówienie

Nie znalazłeś nic, co by ci się podobało? Stwórz własny projekt!

„Dokładnie taki, o jakim marzyłem!”– to słowa, które często słyszymy od naszych klientów po obejrzeniu zbudowanego przez nas domu lub domku na działce. Dzieje się tak dlatego, że nie oferujemy ci kompromisów, ale możemy spełnić każde, nawet najbardziej wyszukane życzenia. Każdy nasz klient jest unikalny i wyjątkowy. Tak jak przygotowany dla niego projekt. Pozwól swojej fantazji zaszaleć i razem stwórzmy takie miejsce odpoczynkowe, którego nie będziesz chciał opuścić.

Jak to się dzieje?

Przede wszystkim najpierw przyjeżdżamy na twoją działkę i razem ustalamy, jaki rozmiar i rozplanowanie budynku najbardziej ci odpowiadają. I wtedy zaczyna się tworzenie. Nasi profesjonalni projektanci i architekci opowiedzą ci o możliwościach projektowych domku, pomogą znaleźć najbardziej funkcjonalne rozwiązania, opowiedzą o stylowych subtelnościach i nowościach. Ty powiesz nam wszystkie swoje życzenia, a my przygotujemy projekt, który będziesz mógł zobaczyć wizualnie. Później, jeśli pojawiłyby się dodatkowe pomysły, projekt będziemy mogli korygować, dopóki nie stwierdzisz, że jesteś w pełni zadowolony.

Zaprojektowanie domku średnio trwa jeden dzień. Natomiast cieszyć się swoim nowym miejscem wypoczynkowym będziesz mógł średnio w ciągu czterech tygodni.

Sprawdź aplikację Cabin Builder!

Narysuj model domku 3D w kilka minut i zobacz go w wirtualnym środowisku! Utworzony projekt wyślesz do naszego menadżera i otrzymasz wycenę!

Rozpocznij(najlepiej działa na komputerze)

Wyślij zapytanie

Przewiń do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Indywidualna konsultacja

Zostaw swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie

×