Darmowe zmiany w każdym projekcie!

Wiaty Drewniane

Dobranie odpowiednio wiaty do działki to nie lada wyzwanie. W naszej ofercie znajdują się wiaty przyścienne i wolnostojące, które można dopasować do architektury domu i zasobności portfela. Podobnie jak pozostałe zabudowania tak i wiaty i altany budujemy z bali z drewna klejonego, co gwarantuje ich wytrzymałość i długowieczność.

wiata z drewna
Darmowe zmiany w projekcie
drewniana wiata
Darmowe zmiany w projekcie
wiata drewniana
Darmowe zmiany w projekcie
wiata drewniana
Darmowe zmiany w projekcie
wiata drewniana
Darmowe zmiany w projekcie
altana drewniana
Darmowe zmiany w projekcie
13,799
wiata drewniana
Darmowe zmiany w projekcie

Nie znalazłeś domu dla siebie?

Stwórz własny

Wiaty drewniane

Wiaty drewniane są świetnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zadaszone miejsce na samochód i przechowywanie, ale z różnych względów brakuje garażu. W przypadku konstrukcji stale podlegającej warunkom atmosferycznym warto zwrócić szczególną uwagę na materiał, z jakiego jest wykonana. Wiaty Domu Mistrza wykonujemy z drewna, które rośnie na północy Finlandii. W fazie wzrostu podlega surowym warunkom atmosferycznym co ma wpływ na jego wytrzymałość. Takie drewno po ścięciu jest sezonowane 1-2 lat, aż osiągnie odpowiednią wilgotność. Następnie podlega skomplikowanej obróbce technicznej w naszej fabryce, w efekcie której staje się balem z drewna klejonego, o jeszcze lepszych parametrach niż pierwotnie. Co ważne w przypadku wiat drewnianych bale z drewna klejonego nie pękają i mają dużą wytrzymałość. W naszej ofercie nasi klienci mają do wyboru wiaty wolnostojące i przyścienne.

Wiata przyścienna drewniana

Wiata przyścienna drewniana to szybkie rozwiązanie problemu parkowania pod gołym niebem. Warto tak dopasować ją do bryły domu, by wpisywała się w zamysł architektoniczny. W naszej ofercie znajduje się kilka różnych charakterem konstrukcji, które pasują do większości domów, jednak z częścią naszych klientów projektujemy wiaty od początku. Wiata przyścienna drewniana może być pięknym dodatkiem architektonicznym do domu. Warto zastosować na niej pokrycie dachowe takie jak na reszcie dachu. Świetnie sprawdzi się również jako pergola. Wiata może zostać również wyposażona w ażurowe ścianki, które pięknie zdobią użytkowe przestrzenie.

Wiata drewniana na działkę

Wiata zamiast garażu to świetne rozwiązanie dla portfela. Budowa garażu wiąże się z koniecznością wylania fundamentów, wykonania wytrzymałej podłogi, wzniesienia i wykończenia ścian, czy wreszcie zakupem drogiej bramy garażowej. Tymczasem gdy budowana jest wiata drewniana na działkę wystarczy wylanie stóp fundamentowych, ustabilizowanie gruntu podbudową z kruszywa i wykonanie nawierzchni z kostek. W wersji budżetowej wystarczy wzmocnić pasy jezdne. Kolejny etap to montaż wiaty. Podobnie jak inne zabudowania, tak i wiaty montujemy na działkach klientów bezpłatnie. Zależy nam na kontroli jakości od momentu produkcji belek, aż o montaż. Taka troska wpływa bowiem na trwałość wiat.

Wiaty ogrodowe

Dla naszych klientów często projektujemy zabudowania w taki sposób, by spełniały ich oczekiwania. Zdarza się, że altana ogrodowa, której powierzchnia często wynosi około 20 m2, jest zbyt mała, by pomieścić gości przyjęcia ogrodowego. Dla takich klientów projektujemy nieco większe formy, czyli wiaty ogrodowe, które wpisują się w ich potrzeby. Wiata ogrodowa może być otoczona balustradą, lub ściankami. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzają się w ogrodach klientów, którzy lubią wyprawiać przyjęcia ogrodowe dla rodziny i przyjaciół.

Przewiń do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Indywidualna konsultacja

Zostaw swoje dane kontaktowe, a odezwiemy się do Ciebie

×

Szukacie odpowiedniego domu na swoją dzaiłkę?

Zapewnimy profesjonalną konsultację i pomożemy w realizacji projektu.

Nie, dziękuję
×