Czy masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z naszymi ekspertami!
Potrzebują Państwo indywidualnej konsultacji?

  • Niewiele miejsca na przydomowej działce, a jest potrzeba zadaszenia na samochód lub taras? Bóbr będzie doskonałym rozwiązaniem. Nowoczesna konstrukcja dobrze będzie wyglądała zarówno przy domach o nowoczesnych jak i klasycznych kształtach. Konstrukcję można przymocować do ściany domu lub postawić osobno.

  • Puma jest konstrukcją o uniwersalnym zastosowaniu. W zależności od potrzeb może być wykorzystywana zarówno jako zadaszenie dla samochodu lub przydomowy taras. Cała konstrukcja jest bardzo kompaktowa, dlatego nie zajmuje dużo miejsca. Można ją dosłownie przymocować do ściany domu i otrzymamy zadaszony taras zarówno dla mieszkańców domu jak i dla samochodu. Takie konstrukcje nie wymagają pozwoleń i ich zaletą jest szybkość montażu.

  • Pełna wdzięku i „lekko” wyglądająca konstrukcja, służąca jako zadaszenie dla samochodu. Wytrzymała i niezajmująca zbyt wiele miejsca doskonale spełni powierzone jej zadanie.

  • Praktyczna alternatywa dla garażu – wytrzymałe dwuspadziste zadaszenie dla samochodu. Doskonały wybór dla osób, które lubią klasyczny wygląd budowli. Konstrukcja jest nie tylko wytrzymała, ale będzie również ozdobą Waszego podwórka.

  • Niedźwiedź jest konstrukcją przeznaczoną na dwa samochody. Ponieważ jedna strona konstrukcji jest wyższa, zmieści się pod nią nawet niewielki autobusik. Wytrzymała konstrukcja może równie dobrze być umieszczona obok ściany domu jak i na otwartej przestrzeni. Niedźwiedź nie tylko spełnia swoje zadanie, ale dzięki swojej unikalnej konstrukcji będzie również ozdobą.

  • Doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią przebywać na świeżym powietrzu razem z rodziną lub przyjaciółmi. Obszerna altana ochroni przed deszczem lub zapewni przyjemny cień w gorące dni. Masywna konstrukcja nie tylko wygląda bardzo stabilnie, ale jest również bardzo wytrzymała, co gwarantuje jej długowieczność.

  • Wasz samochód podziękuje Wam za to zadaszenie. Masywna konstrukcja o dwuspadowym i dodatkowo wydłużonym dachu doskonale ochroni Wasz samochód. Pod zadaszeniem znajdzie się również miejsce na rowery, kosiarkę, drwa do kominka, czy inne rzeczy. Zastosowanie tej konstrukcji może być bardzo wszechstronne – po prostu napiszcie, co jest potrzebne, a my coś doradzimy.

×