93% wybudowanych przez nas domów zostało zmienionych na życzenie Klientów. Zobacz jakie są możliwości →

Domki na Działkę ROD

Spędzanie czasu na działce ROD jest zarówno przyjemne, jak i pożyteczne. Dobrze zaprojektowany domek ogrodowy umożliwia właścicielom zarówno gotowanie, odpoczynek, jak i przechowywanie sprzętów ogrodowych. Przy okazji urokliwe drewniane domki na działkę ROD cieszą też oko, zdobiąc ogródki przez długie lata.

 

Filtry

tga2
darmowe dopasowanie do działki
1
darmowe dopasowanie do działki
Drewniany domek na działkę Wilga
darmowe dopasowanie do działki
12,499
Drewniany domek na działkę Czajka
darmowe dopasowanie do działki
12,899
kol (2)
darmowe dopasowanie do działki
15,049
zyl1L
darmowe dopasowanie do działki
16,099
drewniany domek letniskowy z płaskim dachem krasnolud
darmowe dopasowanie do działki
N!
Domek letniskowy z płaskim dachem Sójka
darmowe dopasowanie do działki
17,549
N!
Domek letniskowy z płaskim dachem Skowronek
darmowe dopasowanie do działki
N!

Szukasz czegoś innego?

Zobacz domy na zamówienie

DREWNIANE DOMKI NA DZIAŁKĘ ROD

Wybór domku na działkę ROD zwykle ma kilka etapów – od wyboru technologii budowy, poprzez projekt, na poszukiwaniu wykonawcy kończąc. Drewniane domy mają mnóstwo atutów:

  • budowa na działce trwa zwykle 1-3 dni,
  • świetnie wyglądają otoczone przyrodą,
  • ich konserwacja jest prosta i szybka,
  • zwykle nie wymagają wylewania stałych fundamentów.

Pewnym wyzwaniem jest natomiast znalezienie ekipy, która specjalizuje się w stawianiu domów z drewna. Trwałość budowli zależy od materiału, z którego wykonany jest dom, ale również od precyzji budowlańców. W Domu Mistrza zależy nam na dostarczaniu najwyższej możliwej jakości, dlatego nasze domki budują nasze ekipy budowlane. Klienci otrzymują kompleksową usługę, a my mamy pewność, że nasze domki będą stały wiele lat.

ROD DOMEK CAŁOROCZNY

Wiele osób chce korzystać z domku na działce ROD tak, jak i z działki: przez cały rok. Drewniany domek świetnie nadaje się do zaspokojenia tej potrzeby. Zwykle wystarczy cienka warstwa ocieplenia i źródło ogrzewania, by uzyskać efekt pożądany przez właściciela. Drewno jest fascynującym materiałem budowlanym, który zapewnia najlepszy dla ludzi mikroklimat wnętrza poprzez regulację temperatury i wilgotności.

Drewno, z którego powstają domy w Domu Mistrza, pochodzi z drzew rosnących w surowych warunkach na północy Finlandii. Po ścięciu drewno jest suszone na wolnym powietrzu przez około 2 lata aż osiągnie wilgotność poniżej 20%. Taki materiał pozbawiamy niedoskonałości, które mogłyby wpłynąć na właściwości drewna. W naszej fabryce produkujemy z niego bale, a następnie z bali domki dla naszych klientów. Warto wiedzieć, że bale z drewna klejonego są zdecydowanie wytrzymalsze od tradycyjnych i nie powstają na nich nieestetyczne pęknięcia.

DOMEK NA DZIAŁKĘ ROD PROJEKT

W naszym katalogu znajduje się wiele domków z drewna, które świetnie nadają się do wzniesienia na działce ROD. Tak jednak jak każda działka jest inna, tak i potrzeby naszych klientów różnią się między sobą. Aby domek idealnie pasował do działki i właściciela wystarczy go zwykle delikatnie przeprojektować. 90% wybudowanych domów Domu Mistrza posiada modyfikacje wprowadzone przez klientów.

Warto wiedzieć, że w domku można zmienić nie tylko rozkład pomieszczeń, czy rozmieszczenie drzwi i okien, ale również kąt nachylenia dachu, taras, czy ilość i rodzaj okien i drzwi. Dla opcji całorocznej możliwe jest np. pogrubienie ścian. Dobrym rozwiązaniem na ogródek działkowy jest dodanie okiennic.

DOMEK NA DZIAŁKĘ ROD DO 35 m2

Ze względu na obowiązujące przepisy, które znacząco ułatwiają budowę domków o metrażu do 35 m2, wiele osób poszukuje domków drewnianych w tym rozmiarze. Warto wiedzieć, że aby wybudować domek bez pozwolenia konieczne jest również zachowanie innych wytycznych, tj. domek musi być wolnostojący, jedyny na 500 m2 działki i parterowy.

Takie domki posiadają rownież ograniczenia dotyczące wysokości i oddalenia od granic działki. Wszystkie informacje umieściliśmy w naszym kompletnym poradniku dotyczącym budowy domków drewnianych bez pozwolenia.

DOMKI NA DZIAŁKĘ W RODZINNYCH OGRODACH DZIAŁKOWYCH

Rodzinne Ogródki Działkowe są miejscem, w którym nawet na terenie miasta możliwe jest budowanie więzi z naturą. W Domu Mistrza wiemy, jak ważna jest ekologia. Drewno jest niesamowitym, bo odnawialnym, materiałem budowlanym. W trakcie swojego wzrostu pochłania więcej dwutlenku węgla niż wytwarza jego produkcja.

Również budowa domku z drewna jest bardziej ekologiczna, bo trwa krócej niż w przypadku technologii murowanej. Po upływie 1-2 dni domek jest ukończony i posiada już w środku ściany i podłogi. W związku z tym domki drewniane są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym bliskie jest dobro planety.

Przewiń stronę do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Jesteśmy teraz poza godzinami pracy naszego biura.

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady 93% klientów chce wprowadzić zmiany do naszych projektów.
Lubimy pomagać w rozwiązywaniu problemów, które wiążą się z wyborem domu, działki, itp. Krótka informacja o tym w jakiej sprawie możemy doradzić, pomoże nam po prostu nie marnować Państwa czasu i szybciej przejść do rzeczy.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Prosimy o opis projektu. Można dołączyć rysunek lub zdjęcie.

Opis projektu Prosimy w szczególności o informacje o metrażu, przeznaczeniu domku (letniskowy, a może całoroczny?), ilości pięter, pomieszczeń, okien, drzwi, szczególnych uwarunkowań działki, itp.
Informacje do kontaktu Prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. W ten sposób będziemy mogli przesłać ofertę i skontaktować się, aby omówić jej szczegóły.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Szukasz odpowiedniego domu na swoją działkę?

Zapewnimy profesjonalną konsultację i pomożemy w realizacji projektu. Możesz również zobaczyć w jaki sposób darmowo pomagamy dopasować projekt do każdego rodzaju działki.

Nie, dziękuję
×