93% wybudowanych przez nas domów ZMIENILIŚMY na życzenie Klientów. Zobacz jakie są możliwości →
 • Domki Letniskowe Głuszec
 • Domki Letniskowe Głuszec
 • Domki Letniskowe Głuszec
 • Domki Letniskowe Głuszec
 • Domki Letniskowe Głuszec
 • Domki Letniskowe Głuszec

Peyron (Głuszec)

19 m², 1 pokój
Cena zawiera:
 • Darmowa dostawa
 • Plany domu z darmowymi modyfikacjami
 • Okna, drzwi, ściany, drewniane konstrukcje dachowe i krokwie, deski podłogowe i tarasowe (modele z tarasami)
Cena nie zawiera:
 • Rozładunek
 • Fundament
 • Instalacje wod-kan i elektryczne
 • Montaż
 • Pokrycie dachowe
 • Impregnacja
 • Ocieplenie
 • Pozwolenia budowlane
 • Inne ważne rzeczy
Dostawa: 6 do 10 tygodni od zamówienia do dostawy

Zawarte w Cenie Bazowej

Wszystkie nasze okna są wykonane przez nas i są wliczone w cenę wybranego projektu.

Okna rozwierno-uchylne składają się z drewna klejonego warstwowo, podwójnie oszklonych szyb oraz z wysokiej jakości klamek. Cena standardowa obejmuje okna z linii Premium.

Zmień wymiary okien w projekcie za darmo!

PL windows

Wszystkie nasze drzwi są wykonane przez nas i są wliczone w cenę wybranego projektu.

Cena standardowa obejmuje drzwi zewnętrzne i wewnętrzne z linii Premium z drewna klejonego warstwowo oraz z zamkiem zabezpieczającym (opcjonalnie zamek 3-punktowy). Jeśli klienci sobie tego życzą, mogą również wybrać drzwi ze szkłem.

Zmień wymiary drzwi w projekcie za darmo!

PL doors

Ściany i podłogi o wybranej grubości (patrz: specyfikacja projektu) wykonane są z najwyższej jakości drewna z regionów Europy Północnej oraz Syberii. Wszystkie projekty ze ścianami o grubości od 90 mm są ulepszane drewnem klejonym bez ponoszenia dodatkowych opłat przez klienta oraz z możliwością wyboru standardowego drewna litego.

PL floor roof walls

Dodatkowe opcje (nieuwzględnione w cenie bazowej)

Dla każdego indywidualnego wyboru naszych klientów, proponujemy najbardziej innowacyjne i pożądane opcje, w celu osiągnięcia najwyższych standardów, które będą dopasowane do wybranego przez nich stylu. Oferujemy najpopularniejsze opcje pokrycia dachowego: gont bitumiczny, gont ceramiczny i pokrycie metalowe, ale pracujemy również z mnóstwem innych materiałów.

Skontaktuj się z naszym kierownikiem projektu w celu omówienia preferowanego pokrycia dachowego i uzyskania szczegółowej wyceny projektu domu: ceny mogą się różnić w zależności od wybranego pokrycia dachowego.

PL roofing

Wybieramy najlepszą opcję ocieplenia ścian zgodnie z wymogami i osobistymi potrzebami klienta. Domy można ocieplić tak, aby były zdatne do użytkowania przez cały rok. Ekologiczna, naturalna izolacja ścian składa się z paroizolacji, belek izolacyjnych, wypełnienia izolacyjnego, bariery wiatroizolacyjnej i płyt okładzinowych.

Ceny mogą się różnić w zależności od specyfikacji projektu. Skontaktuj się z naszym kierownikiem projektu, aby uzyskać szczegółową wycenę.

PL wall insulation

Podobnie jak w przypadku struktury izolacyjnej ścian, izolacja dachu w niektórych przypadkach wymaga różnych materiałów na warstwy wierzchnie. Ponownie, ekologiczna, naturalna izolacja dachu składa się z paroizolacji, belek izolacyjnych, wypełnienia izolacyjnego i bariery wiatroizolacyjnej.

Ceny mogą się różnić w zależności od specyfikacji projektu. Skontaktuj się z naszym kierownikiem projektu, aby uzyskać szczegółową wycenę.

PL roof insulation

Rynny są niezwykle istotnym elementem w domu z drewna. Służą do odprowadzania wody oraz zapewnienia bezpieczeństwa, estetyki i energooszczędności. Oferujemy rynny deszczowe ze stali i z polichlorku winylu, które są najpopularniejszymi opcjami wśród naszych klientów. Jednak zgodnie z Twoimi potrzebami możemy zaoferować inne rodzaje rynien.

Okna potrójnie oszklone, otwierane do wewnątrz, spełniają wszystkie wymagane normy i są przeznaczone dla krajów europejskich.

Dolne poziome powierzchnie każdego drewnianego okna od strony zewnętrznej pokryte są aluminiowymi strzemionami. Mogą być pomalowane na dowolny kolor.

Skontaktuj się z naszym kierownikiem projektu, aby uzyskać szczegółową wycenę.

3x windows

Jeśli zdecydujesz się na dom z dużymi oknami lub drzwiami, wzmocnimy wokół nich konstrukcję, aby ściany działowe były sztywne i solidne. Do tego celu wykorzystujemy dodatkowe okładziny drewniane z ekologiczną, naturalną izolacją z wełny mineralnej lub skalnej.

Profil U stabilizuje ścianę poprzez połączenie przeciwległych kłód za pomocą trzpieni. System ten może służyć do stabilizacji konstrukcji wewnętrznej i zewnętrznej.

Wzmocnienie ścian jest stosowane w celu osiągnięcia dodatkowej stabilizacji, szczególnie w przypadku większych domów.

Wzmocnienie okien i drzwi służy do stabilizacji ścian wokół właśnie tych elementów. Taka metoda jest najczęściej stosowana przez firmy z najwyższej półki, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom klientów i uzyskać konstrukcję o najwyższej jakości.

Skontaktuj się z naszym kierownikiem projektu, aby uzyskać szczegółową wycenę.

PL additional reinforcements

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi fachowcami, którzy mają duże doświadczenie w montażu drewnianych domów, garaży i wiat garażowych. Z przyjemnością wykonają również dodatkowe usługi, takie jak: przygotowanie podłoża gruntowego, orynnowanie, malowanie i inne prace budowlane, a to wszystko za niezwykle konkurencyjną ceną dodatkową.

Każdy projekt jest inny, prosimy o kontakt z naszym kierownikiem projektu w sprawie cen.

Specyfikacja projektu

 • Powierzchnia całkowita 19 m²
 • Powierzchnia mieszkalna 14.7 m²
 • Taras 4.3 m²
 • Pokoje 1
 • WC 1
 • Piętra 1
 • Wymiary Parter: 4.86 m x 3.91 m
 • Wysokość 2748 mm
 • Wysokość ścian 2160 mm
 • Grubość ścian Warianty: 44 mm68 mm
 • Grubość podłogi Warianty: 19 mm28 mm
 • Grubość dachu Warianty: 19 mm28 mm
 • Rozmiary okien 1x 600 mm x 600 mm,
  2x 710 mm x 1520 mm,
  2x 710 mm x 1520 mm,
  ,
 • Rozmiary drzwi 1x 1500 mm x 1930 mm,
  1x 900 mm x 1930 mm

Ze względu na wciąż zmieniające się ceny surowego materiału, cena końcowa produktu może się różnić od tej widocznej na stronie internetowej. Prosimy o kontakt z naszym kierownikiem ds. sprzedaży, aby uzyskać najbardziej precyzyjne informacje dotyczące ostatecznej ceny oferty.

Dlaczego my

Wszystkie domy drewniane wykonujemy na zamówienie, nie ma standardowych modeli, uwzględniamy wszystkie potrzeby i specyfikacje klienta.

Wiemy, jak ważne jest dostosowanie domu do indywidualnych potrzeb, ponieważ 93% budowanych przez nas domów jest dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Praktycznie każdy dom, który budujemy, tworzymy wspólnie z przyszłymi właścicielami i cieszy nas to, bo naszym głównym celem jest stworzenie domu, w którym klienci będą czuli się komfortowo.

Więcej możesz przeczytać na naszej stronie o dopasowaniu projektu do potrzeb i działki.

Pliki z projektem i oferta domu przygotowywane są w ciągu jednego dnia roboczego.

Nasz wewnętrzny zespół projektowy przygotuje Twój projekt w ciągu jednego dnia roboczego. Szybko realizujemy również produkcję domów – dom drewniany całoroczny jest zwykle produkowany w ciągu 6 tygodni, a budową domu zajmuje się nasz zespół do 2 tygodni. Będziesz mógł cieszyć się swoim nowym drewnianym domem z drewnianych domków w ciągu 2 miesięcy!

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i materiałów na każdym etapie produkcji.

Procesy istotne dla budowy domu wysokiej jakości rozpoczynają się od cięcia i wysokiej jakości suszenia drewna, dlatego w oparciu o wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy drewno z północy Norwegii, które ze względu na surowy klimat posiada doskonałe właściwości izolacyjne. w powietrzu, aż do osiągnięcia maksymalnej wilgotności 20%.

O właściwościach drewna klejonego decyduje nie tylko dostarczany do fabryki materiał, ale także jego profesjonalne przygotowanie, dlatego nasza importowana deska jest sprawdzana i eliminowane są wszelkie jej wady. Po dobraniu desek o podobnym wyglądzie przykleja się je do znalezionego za pomocą specjalnej klamry, po czym rozpoczyna się produkcja domu drewnianego. Zgodnie z projektem przygotowanym wspólnie z klientem, sklejane w naszej fabryce bale są precyzyjnie cięte na belki drewniane za pomocą zaawansowanych technologicznie maszyn.

Biorąc pod uwagę, że i produkujemy elementy potrzebne do budowy domów ,i je budujemy, możemy zagwarantować najwyższą jakość budynków, oferując jednocześnie najlepszą cenę za dom drewniany.

Więcej informacji o zaletach drewna klejonego w porównaniu z innymi technologiami opisaliśmy w tym zestawieniu na naszej stronie.

Wyposażymy Twój dom w najwyższej jakości drzwi i okna.

Dbamy o wysoką jakość produkcji, dlatego stworzyliśmy fabrykę domków letniskowych z drewna klejonego również dla okien i drzwi. Nasze okna i drzwi posiadają doskonałe parametry, gdyż produkowane są z tego samego drewna co dom, dzięki czemu są wytrzymałe. Niezależnie od tego, czy kupiłeś duży domek letniskowy, ogród czy dom, spodoba się ciepłe, wypełnione wysokiej jakości przeszklenia, hydroizolacja najwyższej jakości okien drewnianych, które można wypatroszyć w kilku kierunkach, a także uszczelnienie, doskonała izolacja termiczna, aby mieć potencjalne drzwi.

Wykonujemy wszystkie prace - od rozpoczęcia do zakończenia budowy.

Nasz zespół konstruktorów specjalizujących się w szczególności w budowie domów drewnianych jest dużym atutem w różnorodnych pracach budowlanych – nasi klienci nie muszą szukać dodatkowych specjalistów, a my możemy zapewnić pełną jakość. Dlatego klienci często decydują się na współpracę z naszą firmą od początku budowy do końca – ufają nam zarówno w dekoracji domu, jak i pokryciach dachowe i ociepleniu, zyskując tym samym nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale także najlepszą cenę.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo we wszystkich aspektach związanych z budową domu.

Zespół Domu Mistrza, składający się z ponad 100 specjalistów w swojej dziedzinie, posiada szeroką wiedzę i pasję. Powierzając nam swój projekt, możesz spodziewać się nie tylko najwyższej jakości pracy, ale także wyjątkowej uwagi i fachowego doradztwa. Służymy nim w zakresie budowy, pozwoleń lub innych związanych z tym spraw.

Peyron (Głuszec)

19 m², 1 pokój
Cena zawiera:
 • Darmowa dostawa
 • Plany domu z darmowymi modyfikacjami
 • Okna, drzwi, ściany, drewniane konstrukcje dachowe i krokwie, deski podłogowe i tarasowe (modele z tarasami)
Cena nie zawiera:
 • Rozładunek
 • Fundament
 • Instalacje wod-kan i elektryczne
 • Montaż
 • Pokrycie dachowe
 • Impregnacja
 • Ocieplenie
 • Pozwolenia budowlane
 • Inne ważne rzeczy
Dostawa: 6 do 10 tygodni od zamówienia do dostawy
Wróć do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Jesteśmy teraz poza godzinami pracy naszego biura

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady Ponad 90% naszych klientów realizuje projekty z modyfikacjami lub na zamówienie. Prosimy o krótką informację o czym chcieliby Państwo porozmawiać.
Zgoda RODO
×

Prosimy o opis projektu. Można dołączyć rysunek lub zdjęcie.

Opis projektu Prosimy w szczególności o informacje o metrażu, przeznaczeniu domku (letniskowy, a może całoroczny?), ilości pięter, pomieszczeń, okien, drzwi, szczególnych uwarunkowań działki, itp.
Informacje do kontaktu Prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. W ten sposób będziemy mogli przesłać ofertę i skontaktować się, aby omówić jej szczegóły.
Zgoda RODO
×

×

Jesteśmy teraz poza godzinami pracy naszego biura

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady Ponad 90% naszych klientów realizuje projekty z modyfikacjami lub na zamówienie. Prosimy o krótką informację o czym chcieliby Państwo porozmawiać.
Zgoda RODO
Nie chcę żeby do mnie oddzwaniać
×
Informacje potrzebne do wyceny

Ponad 90% naszych klientów realizuje projekty z modyfikacjami lub na zamówienie. Prosimy o krótką informację na temat np. specyfiki działki, zmian które chcieliby Państwo wprowadzić w projekcie, itp.

Informacje kontaktowe Dzięki tym informacjom będziemy w stanie udzielić wyczerpujących informacji dotyczących wyceny. Nie będziemy wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu.
Zgoda RODO
×

Możliwość rabatu!

Prosimy o dane kontaktowe: e-mail i numer telefonu. Prześlemy zwrotnie projekt wraz z rabatem!

Nie, nie chcę rabatu
×

Szukasz odpowiedniego domu na swoją działkę?

Zapewnimy profesjonalną konsultację i pomożemy w realizacji projektu. Możesz również zobaczyć w jaki sposób darmowo pomagamy dopasować projekt do każdego rodzaju działki.

Nie, dziękuję
×

Darmowa wycena

Informacje potrzebne do wyceny

Ponad 90% naszych klientów realizuje projekty z modyfikacjami lub na zamówienie. Prosimy o krótką informację na temat np. specyfiki działki, zmian które chcieliby Państwo wprowadzić w projekcie, itp.

Informacje kontaktowe Dzięki tym informacjom będziemy w stanie udzielić wyczerpujących informacji dotyczących wyceny. Nie będziemy wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu.
Zgoda RODO
Nie chcę darmowej wyceny
×