93% wybudowanych przez nas domów zostało zmienionych na życzenie Klientów. Zobacz jakie są możliwości →

Domki Gospodarcze Drewniane

Drewniany domek gospodarczy może mieć tyle zastosowań ile potrzeb ma jego właściciel – od przechowywania drewna i narzędzi ogrodowych, po dodatkowe pomieszczenie mieszkalne. Drewniany domek gospodarczy powinien być trwały, pojemny i dobrze zorganizowany. Odpowiednio zaprojektowany stanie się ozdobą działki.

Filtry

Drewniany domek gospodarczy Kawka
darmowe dopasowanie do działki
4,999
tga2
darmowe dopasowanie do działki
btn (3)
darmowe dopasowanie do działki

Szukasz czegoś innego?

Zobacz domy na zamówienie

Domki gospodarcze drewniane

Domki gospodarcze drewniane wykonujemy w Domu Mistrza z bali klejonych świerkowych. To nowoczesny materiał budowlany, który powstaje dzięki zaawansowanej technologii, którą wdrożyliśmy w naszej fabryce. Czuwamy nad każdym etapem budowy domków gospodarczych drewnianych.

Drewno na nasze domki gospodarcze drewniane pochodzi z północnej Finlandii. Region ten wybraliśmy nieprzypadkowo – surowe warunki atmosferyczne niezwykle korzystnie wpływają na właściwości drewna. Drewno suszymy na wolnym powietrzu przez 1-2 lat, aż osiągnie pożądaną wilgotność. Następnie transportujemy je do naszej fabryki, gdzie podlega zaawansowanym procesom technologicznym. Pozbawione wszelkich sęków i innych niedoskonałości sklejane jest w bale, których wytrzymałość i odporność na wilgoć jest jeszcze większa, niż finlandzkich świerków.

Nasze domki gospodarcze drewniane są wyposażone w wysokiej jakości drzwi i okna, które produkujemy w naszej fabryce. Posiadają świetne właściwości izolacyjne, są odporne na wilgoć i odkształcenia, dlatego świetnie sprawdzają się w budowlach zewnętrznych.

Nasi klienci wybierają projekty domów z naszego katalogu, lub decydują się na zaprojektowanie swoich domków ogrodowych drewnianych od początku. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego ceny domów projektowanych na życzenie z naszym zespołem nie odbiegają od cen katalogowych.

Kiedy klient decyduje się na dom w naszej fabryce uruchamiany jest proces produkcji. Belki są przycinane pod konkretny domek gospodarczy, następnie ładowane na specjalne pojazdy do przewozu ładunków i w końcu montowane na działce klienta.


Domek gospodarczy drewniany

Co ważne dla wielu klientów, kupując domek gospodarczy drewniany w Domu Mistrza, decydują się na rozwiązanie eokologiczne. Drewno rosnąc pochłania więcej więcej CO2 niż później generuje jego obróbka. Sam proces budowy domku gospodarczego często zajmuje 1-2 dni, podczas gdy budowa murowanego obiektu co najmniej kilka tygodni. Te parametry sprawiają, że nasz domek gospodarczy drewniany ma korzystny bilans energetyczny.


Domki gospodarcze z drewna

Klienci decydując się na domki gospodarcze z drewna szukają rozwiązania, które nie wymaga dużej ilości czasu na konserwację. Domki gospodarcze z drewna (bali świerkowych klejonych) są dokładnie takim rozwiązaniem. Konserwuje się je najczęściej raz na 10 lat. Są odporne na inwazję owadów i wilgoć. Drewno jest naturalnym materiałem, więc dostosowuje się do temperatur i wilgotności. Dla wielu klientów to ważne by domki gospodarcze z drewna dopasować do domu. Pomaga w tym pokrycie domku podobnym dachem, czy też pomalowanie go na kolor tynku domu.


Domki gospodarcze na działkę

Domki gospodarcze na działkę są długowieczne, pod warunkiem, że każdy etap budowy przebiega pod kontrolą jakości. W Domu Mistrza czuwamy nad drewnem od czasu jego ścięcia, przez obróbkę, aż po transport i montaż na działce. Wiemy, że od montażu wiele zależy, dlatego nasze ekipy budowlane same montują domki gospodarcze na działkach klientów. Od zamówienia domku gospodarczego na działkę do transportu najczęściej mija 5 tygodni. Domki gospodarcze na działkę najczęściej montujemy 1-2 dni. Oznacza to, że od decyzji o wybudowaniu domku gospodarczego, do jego wzniesienia nie mijają nawet dwa miesiące. Zarówno transport, jak i montaż, są dla naszych klientów bezpłatne.

Przed budową domków gospodarczych na działce warto zapoznać się z przepisami, dzięki którym można je wznieść bez pozwolenia.

Przewiń stronę do góry

Formularz zapytania

Wpisz swoje pytania. Odpowiemy niebawem.

×

Jesteśmy teraz poza godzinami pracy naszego biura.

Informacje do kontaktu
Kilka słów o temacie porady 93% klientów chce wprowadzić zmiany do naszych projektów.
Lubimy pomagać w rozwiązywaniu problemów, które wiążą się z wyborem domu, działki, itp. Krótka informacja o tym w jakiej sprawie możemy doradzić, pomoże nam po prostu nie marnować Państwa czasu i szybciej przejść do rzeczy.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Prosimy o opis projektu. Można dołączyć rysunek lub zdjęcie.

Opis projektu Prosimy w szczególności o informacje o metrażu, przeznaczeniu domku (letniskowy, a może całoroczny?), ilości pięter, pomieszczeń, okien, drzwi, szczególnych uwarunkowań działki, itp.
Informacje do kontaktu Prosimy o podanie numeru telefonu i adresu e-mail. W ten sposób będziemy mogli przesłać ofertę i skontaktować się, aby omówić jej szczegóły.
Zgoda RODO Jest to wymóg prawa UE. Bez tej akceptacji nie moglibyśmy skontaktować się z powrotem.
×

Szukasz odpowiedniego domu na swoją działkę?

Zapewnimy profesjonalną konsultację i pomożemy w realizacji projektu. Możesz również zobaczyć w jaki sposób darmowo pomagamy dopasować projekt do każdego rodzaju działki.

Nie, dziękuję
×